Gøteborg


Se stort kort

Stora Badhusgatan 12
SE-411 21 Gøteborg
Tel: +46 (0)10 709 99 99

ÅBNINGSTIDER
Vi har åbent mandag til fredag. 08.00 - 17.00
Lukket i weekenden.

Telefontid: 8.30 - 16.30

Frokostlukket: 12.00 - 13.00

PERSONALE

Dr. Hans Remanius
Medicinsk ansvarlig, autorisert læge og øjenspecialist
hans.remanius@varda.se

Lena Sandahl
Virksomhedschef
lena.sandahl@varda.se

Dr. Per Olofsson
Legitimerad läkare och ögonkirurg
per.olofsson@varda.se


Anna-Karin Hägglund
Autoriseret optiker Specialist refraktiv kirurgi  
annakarin@varda.se

Mojgan Habibtehrani
Øjensygeplejerske, øjenoperation
mojgan.habibtehrani@varda.se

Angela Roos
Øjensygeplejerske, øjenoperation
angela.roos@varda.se


Katarina Kjellström
Administration
katarina.kjellstrom@varda.se

Magnus Wictorinsson
Ekonomiansvarlig
magnus@varda.se


 
Domain: vardalaser.dk